3-Б 2024-2025

                      ВІТАєМО ВАС НА СТОРІНЦІ 3-Б КЛАСУ


                                                            

                                                 Архів публікацій:

ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ 



Сьогодні цей святковий день настав,
Вам школа двері знову відчинила.
Веселий дзвоник гучно пролунав -
Хутчіш за парти, бо знання - це сила!
Відкрийте двері в світ прекрасний і новий.
Наснаги й сил вам в будь - якій науці!
Нехай цей шлях вам буде не нудний,
Удачі, запалу і якнайбільше однодумців!
  

  
КЛАСНИЙ КЕРІВНИК: 

                          Бондаренко Юлія Сергіївна

                                                            освіта повна вища, магістр.

        Проблема над якою працює вчитель:

     Використання ігрових технологій 

        як ефективний засіб навчання                          дітей елементів грамоти.


              Вихователь ГПД: Тетяна Федорівна Черепова

                                                         освіта повна вища


Структура 2024/2025 навчального року :
1 чверть: 02.09 - 26.10
2 чверть: 04.11 - 27.12
3 чверть: 03.02 - 28.03
4 чверть: 07.04 - 30.05

  27.10 - 03.11 Осінні канікули.
  29.12 - 02.02 Зимові канікули.
    29.03 - 06.04 Весняні канікули.

 

РЕЖИМ РОБОТИ

  3-Б класу СПШ №11 СМР на 2024/2025  навчальний 

 

800-815

Ранкова зустріч

815-855

Перший урок

855-910

Перерва ( 15 хв)

910-950

Другий урок

950-1010

Перерва. Сніданок (20 хв)

1010-1050

Третій урок

1050-1105

Перерва (15 хв)

1105-1145

Четвертий урок

1145-1200

Перерва (15 хв)

1200-1240

П¢ятий урок

1240-1300

Перерва (20 хв)

1300-1600

Група подовженого дня


Розклад уроків 2-Б класу












ПРАВИЛА ДИСТАНЦІЙНОГО УРОКУ




Наші шкільні будні
Урок - екскурсія
"Як змінилася природа восени"
Як говорити з дітьми про правила мінної безпеки? Поради від дитячого психолога
Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати і наших дітей.

Як почати розмову з дитиною?

1.Виберіть час, коли дитина не зайнята грою чи мультфільмом.

 2.Оберіть місце, де б вам всім було зручно і безпечно. Чим складніша розмова чи тема, тим більш стійкою має бути наша поза.

3.Скажіть, що зараз ви самі вивчаєте щось абсолютно нове і дуже важливе, і попросіть дитину допомогти вам запам’ятати цю інформацію.

4. Нагадайте, що зараз всі ми допомагаємо нашій армії. Ворог може завдавати шкоди, навіть, коли ми не бачимо його поруч. Ми зараз у безпеці, але нам важливо бути пильними та уважними і допомагати і собі та іншим.

5.Пам'ятаєш песика Патрона? Ти знаєш, чим він займається? Він допомагає знаходити вибухонебезпечні предмети. Вибухонебезпечні – це коли існує небезпека від вибуху. Уяви, що ми проходимо підготовку разом із Патроном.

6. Знаєш, які бувають небезпечні предмети? Покажіть зображення міни і запитайте, чи знає дитина, що це. Скажіть, що це міна. Спочатку краще показати ілюстрацію, а наступного разу можна показати реальне фото.

7. Запитайте дитину, на що їй схожий цей предмет. Вислухайте усі варіанти, а потім додайте, що цей предмет називається міна і вона дуже небезпечна. У ній захований механізм, що вибухає. Коли ви показуєте картинку, якщо дитина намагається торкнутись самого зображення вибухонебезпечного предмета, скажіть їй: «звикаймо – ні в якому разі, навіть на картинці ми не торкаємося. Не чіпай!»

8. Спостерігайте за реакцією дитини, якщо ви бачите, що її поза змінилась, що м'язи напружились, дитина зачаїла подих – запропонуйте обійняти. І скажіть: «Ми зараз в безпеці. І будемо в безпеці. Ми вивчаємо це, щоб наші прогулянки були веселими і безпечними». Можна сказати дитині: «пам’ятаєш під час карантину у нас були правила – носити маску, дотримуватись дистанції. А зараз – під час війни і після війни будуть деякий час нові правила. Бути уважними і пильними».

9. Розкажіть дитині, де можуть знаходитись міни. Вони можуть сховатися у траві, кущах, під деревами, біля будинків та парканів, можуть бути приклеєні до стовбурів дерев чи причаїтись у лісах, парках чи дитячих майданчиках у тих містах, де велись бойові дії.

10. Вивчіть разом головне правило - не підходь, не чіпай, телефонуй 101.

Хочеш мати друга? Будь другом!

Мати домашнього улюбленця - дуже класно! Однак слід пам'ятати, що це ще й велика відповідальність. Дотримуватися правил безпечного поводження з домашніми тваринами легко, просто пам'ятай правила поведінки з іншими людьми!


Як не слід поводитися з собаками:


            - не турбуй собаку, коли він їсть;
            - не забирай у собаки його кістки й іграшки;
            - не наближайся обличчям до морди собаки;
            - не турбуй тварин, коли вони відпочивають. Не намагайся розбудити                        собаку, що спить;
            - не хапай собаку за хвіст чи вуха;
            - не сідай на собаку та не наступай йому на лапки;
            - не лізь обійматися до тварини. Більшості собак це не подобається;
            - уникай криків та інших гучних звуків: наприклад свистіння, стукоту 
              тощо.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що при укусі або обслинені, від хворої тварини до людини можуть передаватися інфекційні захворювання. Одним з наднебезпечних є сказ.

Сказ – це вірусне захворювання, яке вражає центральну нервову систему всіх теплокровних тварин та людини.

Основним джерелом хвороби є безпритульні (собаки, коти) та дикі (лисиці, вовки) тварини, які і є резервуаром вірусу в природі.

Будь-який укус твариною, без отримання кваліфікованої ветеринарної (для тварин) або медичної (для людей) допомоги, може привести до смерті.

Запам’ятайте, що прижиттєвого діагностування сказу не розроблено, а остаточний діагноз ставлять лише після загибелі тварини.

Наразі, єдиним ефективним методом профілактики сказу являється своєчасна та щорічна вакцинація (щеплення) тварин.


Любі діти! Вітаю вас із початком 
осінніх канікул! 
       Це чудовий час для відпочинку та нових вражень. Бажаю вам весело провести час, набратися сил   і енергії.
Нехай ці дні будуть наповнені цікавими пригодами та яскравими моментами. Не забувай про здоровий відпочинок, улюблені справи і звичайно про час з рідними!
         


До зустрічі після канікул, з новими силами 
та натхненням!

ТОЛЕРАНТНІСТЬ ВРЯТУЄ СВІТ
16 листопада Міжнародний день толерантності. 

   Сучасна культурна людина - це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі. Толерантність вважається ознакою високого духовного та інтелектуального розвитку людини, групи, суспільства в цілому.
     Толерантність – це повага, здатність без агресії сприймати думки, поведінку, спосіб життя інших людей, якщо вони відрізняються від нас. …Отже, бути толерантною людиною означає поважати людей.


ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
Проблема безпеки дорожнього руху виникла із появою колеса та створенням транспортних засобів, які перевозили людей та вантажі. Розкопки міста Помпеї показали, що чотири тисячі років тому вже використовувались правила дорожнього руху: збереглися дорожні знаки та дорожня розмітка. Минав час, збільшувалися швидкості, зростала кількість транспортних засобів і, разом з тим, загострювалася проблема безпеки дорожнього руху. 
"Правила дорожнього руху знай - життя та здоров'я зберігай"

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

Відомо, що читання в ранньому дитинстві допомагає дитині розвиватися і мислити. Крім того, читання збільшує словниковий запас, розвиває фантазію і кругозір, покращує грамотність. Діти несвідомо порівнюють себе з головними героями книг і разом з ними намагаються пережити ті чи інші події. Сімейне читання зближує родину. Започаткуйте таку традицію в себе вдома!


ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ

 Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.


Всеукраїнський тиждень права
      Права людини - це її можливість діяти певним чином для того, щоб забезпечити своє нормальне існування, розвиток і задоволення власних потреб.
      Пам’ятайте, дитина – це окрема особистість, яка має власні почуття, бажання, думки, потреби, які належить поважати! А обов’язок батьків – дбати та виховувати дітей гідними громадянами своєї держави!
УРА!!! КАНІКУЛИ!
Буде зимно-сніжно-дивно,
Буде вогників без ліку:
Задля того ми й вчимося,
Щоб довчитись до каніку…


Ось і прийшла казкова пора, на яку так чекають дітлахи і дорослі! 
Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, вселяють надію і віру в себе, у свої сили, надихають на здійснення найзаповітніших мрій. Міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Веселих канікул!

 
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС
Всесвітній день читання вголос відзначається 5 лютого. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.
 

ПОВТОРИМО ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З КНИГАМИ


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Щорічно світ відзначає День безпечного інтернету, покликаний привертати увагу до актуальних викликів цифрової епохи – від кібербулінгу та безпеки у соцмережах до захисту цифрової ідентичності. Метою Дня безпечного інтернету є залучення суспільства та влади до розповсюдження механізмів безпечної діяльності в інтернеті. При цьому, обговорюють проблему етичного спілкування, яке не повинно містити прояви тероризму, дискримінації та неповаги. Важливим питанням є використання інтернету дітьми й молоддю. 


З ДНЕМ ЄДНАННЯ, УКРАЇНО!
"СЬОГОДНІ ЯК НІКОЛИ ЄДИНІ"

Сьогодні, як ніколи, потрібно об’єднатись
Всім українцям заради перемоги й миру.
Щоб жоден ворог не міг нас здолати
У перемогу не втрачаймо віру.


З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА!
Нас єднають символи Державні:
Прапор, Гімн та Герб прадавні.
Прапор – то є небо і лани пшеничні.
Герб – то воля, тризуб довговічний.
А вкраїнський Гімн вже знають у цілому світі
«Ще не вмерла України…»- співають дорослі й діти.

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!
Нас єднає мова материнська,
Бо найкраща мова – українська!
І ніякий ворог нас не здолає,
Поки ми українською розмовляєм.

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ЖІНКИ!

          Хай бачить світ ми -  доньки України!

  З краю Карпат і славного Дніпра,

          Тут все найкраще – поле, кущ калини,

А люди прагнуть миру і добра! 

 ТАРАС ШЕВЧЕНКО - УКРАЇНИ СИН! 

НЕХАЙ ЗЕМЛЯ КВІТУЄ

СУМСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ЗАПРОШУЄ 

НА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ 2 - 6 РОКІВ.

Прийом документів здійснюється 

з понеділка по п'ятницю, з 9:00-16:00,

тел. 0542-33-11-20

Дбаємо про безпеку дітей! 

Маємо облаштоване укриття.


ЛЮБІ ДІТИ!

   Настав час весняних канікул - це чудова можливість відпочити, погуляти на свіжому повітрі та провести час із друзями. Але слід пам'ятати про правила безпеки. Щоб весняні канікули пройшли максимально безпечно, рекомендую вам повторити правила поведінки. Не забувайте, що життя - найбільша цінність. Бережіть його та будьте здоровими. І нехай ці канікули принесуть лише радість ! 
                                      

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Весняні канікули тривають з 29.03.2025 - 06.04.2025 р.

На заняття виходимо 07.04.2025

Щоб весняні канікули пройшли максимально безпечно, рекомендуємо вам наступне.

1.Не залишайте дітей без нагляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.

2.Контролюйте час перебування дитини із смартфоном у режимі онлайн. Переглядайте історії пошуків. Все це заради її ж власної безпеки та Вашого спокою!

3.Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте правила дорожнього руху, а також про правила безпечного спілкування з  незнайомими людьми.

4.Слідкуйте, де гуляють ваші діти. Нагадайте про небезпеку біля залізничних колій, старих та аварійних будівель, підвалів.

5.Не дозволяйте відходити далеко від будинку.

6.Забороніть ходити до водойм без вас!!! Це небезпечно!

7.Нагадайте правила поведінки під час повітряної тривоги.

8.Дотримуйтесь основних правил поводження з мінами та вибухонебезпечними предметами.

9.Будьте взірцем для ваших дітей завжди! Виховуйте у них бережне ставлення до довкілля. Ні в якому разі не паліть суху траву та не дозволяйте робити цього іншим. Сьогодні війна і так негативно вплинула на екологічний стан нашої країни. 

Памятайте! Під час канікул відповідальність за життя дітей несуть батьки!

Збережіть життя та здоров’я Ваших дітей ! 

І нехай ці канікули принесуть лише радість ! 

Миру, щастя та здоров’я вам та вашим родинам !


Дорогі діти, прошу пригадати правила поведінки 
з невідомими та вибухонебезпечними
предметами.



































    





Немає коментарів:

Дописати коментар